Sıkça Sorulan Sorular


- Firmadolu.com üyelikleri ücretli midir?

------- Firmadolu.com üyelikleri iki tipten oluşmaktadır. Birincisi "Standart Üyelik", ikincisi "V.I.P. Üyelik". Standart Üyelik tipi ücretsiz olup özellik bakımından kısıtlamaları vardır. V.I.P. Üyelik ise yıllık olarak ücretlendirilmektedir. Detaylı bilgi için üyelik aşamasından sonraki Firma Ekle sayfasını inceleyebilirsiniz.

 

- Referans Kodu nedir?

------- Referans Kodu, satış temsilcisi personellerimize ait kartvizitlerde yer alan bir numaradır. Bu kartvizitlere sahip firmalar üyeliklerinde %18 KDV indirimi kazanırlar. Referans kodunun bir diğer amacı temsilcilerin gerçekten firmaları ziyaret edip etmediklerinin de takibi olup, bu referans numarası ile kayıt olan firmalar için kendilerine ödeme yapmakta kullanılmaktadır.

 

- Firmadolu.com hizmetlerini satın aldıktan sonra hizmeti kullanmaktan vazgeçebilir miyim?

------- Firmadolu.com hizmetlerini (V.I.P. üyelik, rezervasyon ve randevu sistemi, sms sistemi) satın aldığınızda sadece aynı gün içerisinde (24 saat içerisinde hiç kullanılmadığı taktirde) hizmeti sonlandırabilirsiniz ve yaptığınız ödemeyi geri alabilirsiniz. Fakat satın alımdan bir gün geçse dahi veya bir randevu-rezervasyon kaydı oluşsa dahi veya bir sms gönderimi yapılsa dahi hizmeti sonlandıramazsınız ve ödeme iadesi talep edemezsiniz. 

Not: V.I.P. Üyelik satın alındığında sadece 24 saat içerisinde iptal talebinde bulunabilirsiniz. İptal talebinde bulunmak için iletişim bölümünden bizimle iletişime geçiniz.

 

- Firmadolu.com'un sunduğu hizmetlerin süreleri nedir?

------- Firmadolu.com'un sunduğu hizmetlerin süreleri şu şekildedir :

*********** V.I.P Üyelik : 1 Yıllık (Her yıl V.I.P. Üyelik yenilenmelidir. Yenilemek istenmediğinde standart üyeliğe otomatik olarak geçiş yapılır ve kullanılan hizmetleri sınırlandırılır.)

*********** Randevu ve Rezervasyon Sistemi : 1 Yıllık (Sistemin kullanım lisansı 1 yıllıktır. Her sene yenilenir. Yenilenmediği taktirde hizmet durdurulur.)

*********** Sms Gönderimi : İlk V.I.P. Üye olma aşamasında 100 sms üyeye hediye edilir. Üye bu 100 sms hakkını kullandıktan sonra istediği kadar sms gönderimi satın almak durumundadır. Fiyatlar sms talep aşamasında bildirilmektedir.

*********** Firmaya Özel Web Sitesi : Firma sunulan web sitesini ömür boyu kullanım olarak satın alır. Fakat Hosting ve Domain (alan adı) ücretleri her sene ödenmek durumundadır. Hosting ve domain ücretleri ilgili dönemin kurlarına göre değişiklik göstermektedir. Firmalar hosting ve domain alımlarını başka firmalardan da yapabilirler, bu durumda tarafımıza bilgi verildiği taktirde firmanın web sitesinin veritabanı yedekleri ve web sitesi dosyaları taraflarına ücretsiz yollanacaktır.

 

 - Firmadolu.com'da yayınlayacağımız kampanyaların süreleri ve içerikleri nasıl olmalıdır?

------- Yayınlamak istediğiniz kampanyanın başlangıç ev bitiş tarihleri arasın en fazla 1 ay olmalıdır. Bir ayı geçen kampanya bitiş tarihleri onaylanmayacaktır ve tarafınıza düzeltmeniz için bilgi verilecektir. Ayrıca yayınlanacak kampanya bilgisi gerçek bir kampanya bilgisi olmalıdır. Yani direkt reklam içerikli olmamalıdır. Bu tarz kampanya istekleri de onaylanmayacaktır. Amaç firmaların belirli dönemlerde düzenlediği kampanyaları, indirimleri kişilere ulaştırmaktır.

 

Ekstra sorularınız için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Teşekkür ederiz.