Kendimize şu soruyu sorduk : "Firmalar neden firmadolu.com'a üye olmalı? Bundan çıkarları nedir?"


Çünkü;

1- Firmalar firma rehberine kayıt olarak bulunabilirliklerini arttırırlar. Firmanızın bulunduğu bölgede yaşayan insanlar, o bölgeye gelen ziyaretçiler firmanız ile ilgili bir işe ihtiyaç duyduklarında sokak sokak firma aramaktansa cep telefonlarından, bilgisayarlarından veya tabletlerinden rehbere girerek size kolaylıkla ulaşabilirler.

2- Günümüzde artık hemen hemen herkesin ihtiyaçlarını karşılamak istediklerinde öncelikle internet araştırması yaptığı bir gerçektir. Ve rehbere kayıt olarak, ürünleriniz, işiniz hakkında bilgi paylaşımı ve iletişim bilgileri paylaşımı yaptığınızda kolaylıkla göze çarparsınız ve seçilme önceliğiniz artar. 

3- İnternet ortamındaki yeriniz sizi bir adım daha ön planda tutar ve daha güvenilir olursunuz. Çünkü sanal ortamda paylaştığınız bilgiler ışığında kapınıza gelen müşterilere bilgi paylaşımı, hizmet bildirimi yaptığınızda internette paylaştığınız ve birebir paylaştığınız bilgiler birbiriyle çelişmediği sürece seçilme olasılığınız yükselir.

4- Sesinizi daha kolay duyurursunuz. Örneğin bir kampanya yaptınız. Bu kampanyayı firmanızın önünde bir afiş, el ilanı dağıtımı ile veya firmanızın şahsi internet sitesinde duyurmanız daha az kişiye ulaşmanızı sağlar. Çünkü kendinize ait web sitenizi az kişi ziyaret eder, kapınızın önünden geçecek kişi sayısı her zaman azdır, el ilanlarını herkes almaz. Fakat yurdun her yerinden binlerce kişinin ziyaret ettiği bir ortamda bu kampanya, reklam bilgilerinizi duyurduğunuzda binlerce kişiye ulaşırsınız. 

5- Firma rehberimize kayıt olmanız durumunda ziyaretçiler ve müşterileriniz firmanız hakkındaki yapılan yorumları ve beğenileri görerek de değerlendirme yaparlar. Sizler de bu yorumları, tavsiyeleri okuyarak firmanızı o yönde geliştirmek, değiştirmek isteyebilirsiniz.

6- Firmanız gerçekten ilgi çekici hizmetler sunuyorsa firma rehberimizde ziyaretçiler tarafından takip edilebilirsiniz ve sizi kaç kişinin takip ettiğini de görebilirsiniz.